מערך מנהל ומשק

מערך המנהל והמשק נותן את הגב הלוגיסטי והמנהלי לשירותי הרפואה המוענקים במרכז הרפואי לב השרון למטופלים ולבני משפחותיהם. אנו מובילים מקצועיות בכל תחומי העשייה ומאפשרים מתן טיפול רפואי וסיעודי איכותי ויעיל. המערך נותן שרות לאנשי הסגל ולמטופלים תוך שימת דגש על איכות בטיחות, ייעול השרות, בהתאם להגדרת החזון והמטרות של המרכז הרפואי לב השרון, המעמידה את המטופל במרכז העשייה.

לשכת המנהלת האדמיניסטרטיבית מרכזת את פעילותן של 12 מחלקות המערך: משאבי אנוש, כספים, הנדסה וטכני, מערכות מידע, ביטחון, מטבח, משק חצר וגן, מערך הטקסטיל, ייעוץ משפטי, אפסנאות,קבלת חולים ורשומות רפואיות.

מגוון השירותים שבאחריות המערך האדמיניסטרטיבי בא לידי ביטוי בכל היבטי העשייה של המרכז, מטיפול בתקציב, שיפור השירות לחולה, ניהול פרויקטים כלל-ארגוניים, פיקוח ובקרה, מערכות המידע הכולל גם את השמירה על אבטחת המידע, אספקת ציוד רפואי ומשקי, בינוי ושירותי אחזקה, אספקת מזון, שירותי כביסה, אבטחה, ניקיון, טיפוח הגן, שינוע, וכל יתר המשאבים הנדרשים לצורך מתן טיפול בסביבה מקצועית.

המערך מלווה את המטופל בכל שערי המרכז הרפואי: מרפאות, מיון ואשפוז, מקליטתו ועד לשחרורו. הטיפול כולל רישום רפואי ואדמיניסטרטיבי, מעקב ועזרה מול קופות החולים ומיצוי החשבונות הכספיים.

מחלקת משאבי אנוש דואגת לסגל בית החולים לקידום אישי ומקצועי, מהליך קליטת העובד עד לפרישתו משרות המדינה כאש התפיסה היא ששביעות רצון העובד מאפשרת שירות טוב יותר.

נושאים נוספים המטופלים בהנהלה האדמיניסטרטיבית כוללים היערכות לשעת חירום, מכרזים והסכמים, ריכוז פרויקטים ועוד.

מנהלת אדמיניסטרטיבית: יהודית אלי

רכזת לשכת הנהלה אדמיניסטרטיבית: לאור מסיקה