פורום משפחות פעילות

פורום משפחות פעילות פועל  זה שנים רבות תחת מרכז “המשפחה שבלב”- מרכז לתמיכה וליוי משפחות מתמודדים של בית חולים לב השרון. הפורום מורכב מבני משפחה שבחרו להיות מעורבים ושותפים לעשיית בית החולים ומנציגי בית החולים – אנשי צוות מהענפים השונים במרכז הרפואי.

מטרת הפורום היא לייצג את המשפחות, לשקף את ההתמודדות של המשפחות לצוות, ליזום פרויקטים, ימי עיון, מפגשים וסדנאות בנושא בשיתוף פעולה עם  צוות המרכז הרפואי.

הפורום נפגש אחת לחודש מתוך הבנת החשיבות שיש למשפחות בטיפול ביקירהם ואמונה כי ניסיונם של בני המשפחה הוא כלי חשוב לאנשי הצוות בתחום. למפגשי הפורום מגיע מנהל בית החולים, ד”ר שמואל הירשמן ויחד אנו בונים חזון ויעדים לפעולה בכל תקופה.

בשנה שעברה  פורום המשפחות  נטל חלק משמעותי  במספר פעילויות ומיזמים: ארגון מפגש משפחות  עם צוות מרכז לבריאות הנפש, פגישות  עם  צוותים של ממספר מחלקות כולל ההנהלה, לווי משפחות,  טיפול בנושאים הקשורים לאשפוז ראשון וועדות פסיכיאטריות.

השנה לקח לעצמו הפורום לחזק את השותפות בין אנשי הצוות לבני המשפחה ומכאן יוצא לדרך סמינר “נאמני משפחות” שנבנה עבור אנשי צוות ובני משפחה גם יחד. הן בני המשפחה והן אנשי הצוות יוכשרו לעבודה עם משפחות ויקבלו כלים וידע לליווי נכון ומותאם לבני המשפחות, בין אם באשפוז או במעקב מרפאתי.

אנו מזמינים בני משפחה שרוצים לקחת חלק בעשיית הפורום להצטרף אלינו ולתרום כפי יכולתם.

לפרטים ניתן לפנות אל מיכל הכהן- מרכזת “המשפחה שבלב”

במייל: michalh@lev-hasharon.co.il

או אל סטפן קליינמן – נציג המשפחות stefan.kleinman@gmail.com